שירותי "ענן" - הסעדה למוסדות

על שירותי "ענן – פשוט לאכול"

"ענן – פשוט לאכול" היא חברה אשר מציעה שירותי הסעדה ומשנה את חוקי המשחק – הסעדה למוסדות, חברות ומפעלים. החברה עובדת בשני אפיקים שונים המשתלבים יחד כדי להציע פתרונות הסעדה חדשניים שמקלים על המעסיקים ועל העובדים גם יחד. אנחנו מתמחים ודואגים למצוא פתרון יעיל להסעדה למוסדות, תוך כדי התחשבות מירבית בשביעות רצונם של העובדים ושילוב של תפריטים מגוונים המתחלפים אחת לתקופה. אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר בתחומם, החל ממטבחים ועד לבנייה של חדרי אוכל ומערך הסעדה כך שלא תצטרכו להתרוצץ בין ספקים, ותוכלו להינות משירות כולל של מערך הסעדה שלם.

הסעדה למוסדות - שירותי פודקלאוד

בהסעדה למוסודות, יעילות היא לא מילה גסה!

הצוות שלנו דואג לטפל בכל הפרטים, מהקטנים עד לגדולים, כדי לוודא שהעובדים שלכם יקבלו שירותי הסעדה נוחים, יעילים ובעיקר – טעימים. את הספקים איתם אנחנו עובדים אנחנו בוחרים לפי איכות השירות שהם מציעים ואנחנו דואגים להישאר בבקרה מתמדת על איכות המוצר שתקבלו מאיתנו. אנחנו כבר מזמן הבנו ששביעות רצון העובדים היא בהכרח שביעות רצון המעסיקים, ותורמת לשקט מערכתי והעלאת המורל. לכן אנחנו דואגים לטפל בכל אחד מהלקוחות שלנו בצורה מותאמת אישית ובביקורת מתמידה של דעות הסועדים – האצבע תמיד על הדופק, ואנחנו תמיד מוכנים לשנות את השירות כדי להתאים לדרישות ולצרכים של העובדים.

הסעדה למוסדות - שירותי פודקלאוד
הסעדה למוסדות
הסעדה למוסדות מבית פודקלאוד

מוזמנים ליצור קשר בכל עת

הסעדה למוסדות, קייטרינג ומטבחים מנוהלים

כחלק מהשירותי ההסעדה למוסדות שלנו אנחנו מציעים מטבח מנוהל עם תפריט משתנה וחוויית מסעדה.

אנחנו מנהלים מטבחים במפעלים ובחברות ומייצרים עבורכם חוויה של מסעדה – עם תפריטים שמשתנים על פי בחירה ושירות מנצח. שירותי הקייטרינג שלנו מנוהלים דרכינו מול כל הספקים הרלוונטיים כך שאין לכם צורך בהתקשרות מול גורמים נוספים כדי לדאוג לעובדים שלכם לכל הצרכים שלהם. במקביל ניתן ליהנות ממשלוחי קייטירינג מוכנים ומפנקים לארוחות צהריים עבור העובדים בשעות הנוחות לכם ובתנאים שנחוצים לכם.

הסעדה למוסדות

צוות ההסעדה למוסדות

לכל אחד ואחת מהצוות שלנו יש את הידע והיכולות לתת לכם את השירות הטוב ביותר בכל תחום ותחום. המטרה שלנו היא לספק לכם את שירותי ההסעדה המתאימים לכם ביותר בהתאם לדרישות ולצרכים האישיים שלכם, והעבודה בצוות מקצועי שכזה מאפשרת לנו לפעול בדיוק כך.

עוד על:
הסיפור שלנו
האוכל שלנו
הלקוחות שלנו
אמנת השירות

"ענן – פשוט לאכול" פתרונות הסעדה לחברות, מוסדות ומפעלים צרו איתנו קשר כאן, ואנחנו כבר נדאג לכל השאר!
073-3963692