שירותי הסעדה למפעלים | קייטרינג למפעלים

לפי האמרה המוכרת הצבא צועד על קיבתו, אבל מה עם עובדי המפעלים? הרי ברור שגם הם זקוקים לארוחה מזינה שתיתן להם את הכוחות להמשך יום העבודה. שירותי קייטרינג לחברות מבטיחות המון ללקוחות שלהם, בשלב הראשוני, אבל לא תמיד עומדות בהבטחות שלהן. הגיע הזמן שגם לכם יהיה מענה ופתרון יעיל, נוח ומזין – שירותי הסעדה למפעלים זה אנחנו.

ארוחה מזינה היא מה שמכריע את הכף בין תפוקת עבודה יעילה וטובה, לבין תפוקת עבודה שדורשת שיפור. אמנם הטענה הזו נשמעת מפוצצת מעט, אבל היא לא מנותקת מהקשר. עובדים רבים, בעיקר כשמדובר בתחום המפעלים ופסי הייצור, מסתכלים על שירותי ההסעדה כתנאי מקדים לעבודה. מדובר בארוחות שיאכלו כמעט בכל יום ובבריאות שלהם שמושפעת ישירות מכך, זה ברור שעל זה יכולה לקום וליפול המוטיבציה לעבודה. אף אחד לא מנסה להתחמק מכך – שירותי ההסעדה הם אחד הגורמים החשובים ביותר בתפקוד מפעל תקין, ללא עוררין, והשירותים הללו קריטיים לתפקוד השוטף. בין כל שירותי הקייטרינג לחברות, או שירותי ההסעדה למפעלים, קשה לשים את האצבע על השירות היעיל ביותר עבורכם. מה הדגשים שצריך לשים לב אליהם? מה חשוב יותר, ומה חשוב פחות? בדיוק בשביל זה אנחנו ב"ענן – פשוט לאכול" כאן, אז תנו לנו להסביר מה חשוב לדעת כדי לתת לעובדים שלכם את הטוב ביותר.

שירותי הסעדה למפעלים
הסעדה למפעלים
פודקלאוד - הסעדה למשרדים

מוזמנים ליצור קשר בכל עת

בהסעדה למפעלים השגרה היא האויב הכי גדול

שירותי הקייטרינג לחברות, ברובם, יציעו לכם תפריטים מגוונים שכוללים שלל מנות ואפשרויות, וזה נפלא. כשהבחירה ניתנת בידיים של העובדים שלכם, הבחירה איך להרכיב לעצמם את הצלחת ביום העבודה, אתם מבטיחים להם הרגשה טובה ומורל גבוה. אז אם רוב שירותי הקייטרינג עושים את זה, למה אנחנו מציינים את זה כאן כנקודה למחשבה? פשוט מאוד. התפריטים המגוונים הללו לרוב אינם מתחלפים. שירותים רבים משמרים את אותו התפריט למשך זמן רב, זמן רב מדי לפעמים, ללא שינויים או התאמות. אם תחשבו רגע, גם אתם לא הייתם רוצים לאכול את אותה הארוחה יום יום, שוב ושוב, נכון? שירותי ההסעדה למפעלים שלנו מתבססים על תפריטים מגוונים גם הם, ולהבדיל משירותים אחרים, אנחנו דואגים להחליף את התפריטים שלנו במלואם אחת לרבעון. המטבחים המתחלפים שלנו נעשים בהתאם ובהשקעה לחוויית הסועד עצמה, על פי העדפות הסועדים ועם דגש על חוויית שירות חיובית ומלאה. לעובדים ניתנת האפשרות לבחור את מה שמתאים להם, איך שמתאים להם, ולכם יש את חלון ההזדמנויות לשימור המורל הגבוה. יחד איתנו אתם תוכלו לתפריט האידיאלי בעבורכם, כך שנוכל לבצע את ההתאמות על פי דרישות ורצונות העובדים, ועובד שבע? הוא עובד מרוצה.

קייטרינג למפעלים
חברת קייטרינג למפעלים
מנות עבור חברת קייטרינג למפעלים

אל תסתכלו על הקנקן, אלא על מי שעובד איתו!

כשאתם ניגשים לבחור את שירותי ההסעדה איתם תעבדו, אתם עומדים מול בחירה קשה. אנשי הקשר, המשרדים ואולי אפילו התפריטים שאתם רואים ומקבלים כדוגמאות – כולם תוצרים סופיים של התהליך. התהליך האמיתי? מתחיל בספקים. לכל שירות הסעדה יש את הספקים איתם הם עובדים, ספקי המזון, העובדים, הציוד, ולא תמיד הספקים האלה עומדים בקנה אחד עם הרמה שאתם צריכים וראויים לה. תבקשו לשמוע על הספקים שעובדים עם השירות איתו אתם בקשר, תחקרו ותלכו עמוק יותר מפני השטח. אנחנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר בתחומם, דואגים למזון הטרי ביותר, ולרמות היגיינה וסניטריה גבוהות במיוחד בכל הכרוך בעבודה שלנו. אנחנו יודעים שהארוחה לא מתחילה אצלנו, ושכל ארוחה טובה דורשת חומרי גלם טובים עוד יותר, לכן אנחנו דואגים לשמור על קשרי עבודה הדוקים ושקופים עם הספקים הטובים ביותר בתחומם. עם האמצעים הטכנולוגים החדשניים שלנו אנחנו יכולים לדאוג לספק את כמות המזון הנחוצה, בטריות הגבוהה ביותר, ובהתאמה מושלמת למפעל שלכם. העובדים מקבלים כוח גם לידיים שלהם, והטכנולוגיה מאפשרת לנו להיות קשובים להם ולעבוד עבורם בצורה המיטבית – כמו שהם יעבדו עבורכם!

D85_8748
D85_8771
D85_8779

מוזמנים ליצור קשר בכל עת

גם בהסעדה למפעלים – לכל סיר יש מכסה.

שירותי הסעדה למפעלים דורשים הרבה יותר מהמזון עצמו. למרות שבסופו של דבר מה שהעובדים מקבלים לידיים שלהם זו ארוחה מוגמרת, חמה ומזינה, הרבה מאוד דברים קורים מאחורי הקלעים. מטבחים, ציוד, צוות, ספקים לחומרי הגלם, אפילו סכו”ם וכלי הגשה – כל אלה נוטים להיות מובנים מאליהם כשאתם יוצרים קשר עם שירותי ההסעדה שאתם רוצים. אבל הם לא. הרבה שירותי הסעדה למפעלים, או שירותי קייטרינג לחברות, לא מספקים את הציוד הנחוץ, והאחריות נשארת עליכם – המעסיקים. חשוב לבדוק, לחקור ולשאול גם על הדברים הללו, שנשמעים כביכול טריוויאליים, לפני שאתם מחליטים עם איזה שירות לעבוד.

ב"ענן – פשוט לאכול" אנחנו דואגים לכל התהליך בתחנה אחת. אנחנו נדאג לספקים, אנחנו נדאג לציוד, אנחנו נדאג לצוות ולתפריטים המגוונים. במידת הצורך, אנחנו אפילו נדאג להקים עבורכם איזורי הסעדה מותאמים לצרכים שלכם. כשהכל נמצא בתחנה אחת, באיכות גבוהה ובהתאמה אישית לצרכי העובדים שלכם – אתם יכולים להיות רגועים, העובדים יהיו מרוצים. המזון יהיה מזין, בריא וטעים. ותפוקת העבודה? מכאן היא רק יכולה לגדול. צרו איתנו קשר עוד היום לשאלות, בירורים וייעוץ, אנחנו כאן כדי לעזור. ליצירת קשר לחצו על הלינק המצורף