הסיפור שלנו

FoodCloud Israel

הכירו את פתרון ההסעדה שחיפשתם כל הזמן הזה!

“ענן – פשוט לאכול” היא חברת הסעדה שמספקת שירותים ופתרונות עבור חברות, מוסדות ומפעלים – החל מהספקת המזון ועד לכדי בניית איזור ההסעדה ותפעול שוטף.

בעזרת שימוש באפליקציה החדשנית שלנו אנחנו יכולים לספק שירות גם לעסקים קטנים ובינוניים תוך כדי שימת דגש גדול על העובדים ועל שביעות רצונם.

החברה מאופיינת בהקפדה ללא פשרות על שירות מיומן ואדיב המלווה את הלקוח בכל שלב ושלב.

אנחנו עובדים מתוך מערך לוגיסטי רחב אשר מבוצע ע”י צוות מקצועי מנוסה ומהימן.

נוסחה זו נותנת לנו את האפשרות להתאים את פתרון ההסעדה האידיאלי עבורכם עם הרבה טעם טוב המשולב בטכנולוגיה חדישה ובממשק נוח ונעים למשתמש.

אנחנו דואגים לגוון את התפריטים שלנו אחת לרבעון כדי לדאוג לשביעות הרצון של המעסיקים והעובדים ומחזיקים בכל האישורים הנדרשים ואף מעבר לכך.

הלקוח תמיד במרכז!

אנחנו לא עובדים עם ספקים שהם לא ברמה גבוהה, לא מציעים מוצרים לא טובים.

עלות מול תועלת- המוצר שלנו הוא מוצר מובחר- בטעמים, שירות, ליווי, בנראות ובמקצועיות.

אנחנו רוצים לתמחר את המוצרים שלנו במחירים הכי אטרקטיביים שניתן ביחס לרמה ואכן אנחנו עומדים במחירים אטרקטיביים ביותר, נמוכים יותר ממחירי השוק.

השילוב הטכנולוגי באפליקציית ההזמנות שלנו יוצר חווית שירות ייחודית ויעילה המאפשרת לכל עובד ועובד לקבל את השירות שמתאים לו, על-פי טעמו האישי, מתוך קולקציה של מסעדות איכותיות ותפריטים מגוונים.

עלות מול תועלת- המוצר שלנו הוא מוצר מובחר- בטעמים, שירות, ליווי, בנראות ובמקצועיות.

אנחנו רוצים לתמחר את המוצרים שלנו במחירים הכי אטרקטיביים שניתן ביחס לרמה ואכן אנחנו עומדים במחירים אטרקטיביים ביותר בשירותי ההסעדה ברמה הגבוהה ביותר.